Centrifugalna vodoravna pumpa s podijeljenim kućištem
Glava (H):10-260m
Tlak: 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Kalibar: manji ili jednak 1200 mm
Snaga: 11-2240kw
Srednja temperatura: -20 stupnjeva -150 stupnjeva (-4 stupnja F-482 stupnja F) (iznad 80 stupnjeva, navedite)
Materijal: lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik
Opis
Tehnički parametri
Centrifugalna vodoravna pumpa s podijeljenim kućištem
Centrifugalna horizontalna pumpa s podijeljenim kućištem je horizontalna, jedno{0}}stupanjska, dvo-usisna centrifugalna pumpa s podijeljenim kućištem koju je razvila naša tvornica. To je proizvod visoke-učinkovitosti i-štede energije prikladan za industrijske i gradske vodoopskrbne i odvodne pumpe. Može se koristiti kao pumpa za odvodnju ili vodoopskrbu za tvornice, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftnu, inženjersku i druge industrije, a također se može koristiti u poljoprivrednom navodnjavanju i drugim industrijama. Primjenjiva temperatura medija je -20 stupnjeva -150 stupnjeva (više od 80 stupnjeva zahtijeva posebne upute).

Parametar proizvoda
Centrifugalna vodoravna pumpa s podijeljenim kućištem
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Dizel motor ili elektromotor |
| Naziv marke | HNYB |
| Struktura | Jednostupanjska-pumpa |
| Primjena | Industrijski kotlovi, industrijske komunalne usluge, navodnjavanje i poljoprivreda, rudarska industrija, unos sirove vode |
| Mjesto podrijetla | Henan, Kina |
| Vlast | 11-2240kw |
| Veličina izlaza | Manje ili jednako 1200 mm |
| Protok | 50-18000m³/ H |
| glava | 10-260m |
| Materijal |
Lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik |
Video o proizvodu
Značajke proizvoda
Tip S-dvostruko-usisne pumpe s podijeljenim kućištem je horizontalna jedno{2}}stupanjska, dvostruko-usisna centrifugalna pumpa s podijeljenim kućištem. Aksijalna pumpa s podijeljenim kućištem visoko je-učinkovit i-štedi energiju proizvod koji je razvila naša tvornica. Centrifugalna pumpa s dvostrukim-usisnim kućištem prikladna je za industrijske i gradske vodoopskrbne i odvodne pumpe. Može se koristiti kao drenažna ili vodoopskrbna pumpa za tvornice, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftu, inženjering itd. Horizontalna pumpa s podijeljenim kućištem također se može koristiti u industrijama kao što je navodnjavanje poljoprivrednog zemljišta.

Certifikacija proizvoda

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Provjereni dobavljač
Naša adresa
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp broj
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KOJI JE VAŠ MOQ?
02. KAKVI SU VAŠI UVJETI PLAĆANJA?
03. KOJE CERTIFIKATE IMATE?
04. JESTE LI PROIZVODNA ILI TRGOVAČKA TVRTKA?
05. MOŽETE LI RADITI OEM BREND?
06. KOJI JE ROK ISPORUKE?
Popularni tagovi: centrifugalne horizontalne pumpe s podijeljenim kućištem, Kina proizvođači centrifugalnih horizontalnih pumpi s podijeljenim kućištem
Parametri proizvoda
| Protok (Q): | 50-18000m³/ H |
| Glava (H): | 10-260m |
| Pritisak: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Kalibar: | Manje ili jednako 1200 mm |
| Vlast: | 11-2240kw |
| Srednja temperatura: | -20 stupnjeva -150 stupnjeva (-4 stupnjeva F-482 stupnjeva F) (iznad 80 stupnjeva, navedite) |
| Materijal: | Lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik itd |
Sljedeći
Centrifugalna pumpa za poljoprivreduPošaljite upit










