Samousisna-centrifugalna pumpa tipa ZX
Glava (H): 12~65m
Tlak: 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar)
Snaga:1,5~110kw
Temperatura tekućine: -20 stupnjeva ~120 stupnjeva (-4 stupnja F~248 stupnjeva F)
Materijal: lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik, itd
Opis
Tehnički parametri
Opis proizvoda

ZX samousisna-centrifugalna pumpa integrira samousisavajuću-i ne-začepljujuću kanalizaciju. Samousisna-centrifugalna kanalizacijska pumpa koristi aksijalno refluksno vanjsko miješanje. Kroz jedinstveni dizajn tijela pumpe i protočnog kanala impelera, samousisna centrifugalna pumpa za kanalizaciju može apsorbirati i ispuštati tekućine koje sadrže velike krute čestice i nečistoće dugih vlakana bez potrebe za ugradnjom donjeg ventila i punjenjem vode poput obične samousisne pumpe za čistu vodu.
Parametar proizvoda
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Električni |
| Naziv marke | HNYB |
| Struktura | Jednostupanjska-pumpa |
| Primjena | Rudarstvo, industrijska postrojenja, navodnjavanje i poljoprivreda, transport otpadnih voda i zaštita od poplava |
| Mjesto podrijetla | Henan, Kina |
| Vlast | 1,5-110kw |
| Veličina izlaza | Manje od ili jednako 300 mm |
| Protok | 3-800m³/ h |
| glava | 12-65m |
| Materijal | Lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik |
Video o proizvodima
Opis proizvoda
-
**Samousisni-dizajn**:Nije potrebno punjenje vodom - savršeno za udaljena i teška okruženja.
**Robusna konstrukcija**:Dizajniran za lako rukovanje krutinama i ostacima, savršen za primjenu u kanalizaciji i otpadnim vodama.
**Svestrane primjene**:Bilo da se radi o industrijskim, komunalnim ili građevinskim gradilištima, naše su pumpe projektirane da se nose s najtežim izazovima.

Certifikati

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Provjereni dobavljač
Naša adresa
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp broj
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KOJI JE VAŠ MOQ?
02. KAKVI SU VAŠI UVJETI PLAĆANJA?
03. KOJE CERTIFIKATE IMATE?
04. JESTE LI PROIZVODNJA ILI TRGOVAČKA TVRTKA?
05. MOŽETE LI RADITI OEM BREND?
06. KOJI JE ROK ISPORUKE?
Popularni tagovi: zx tip samousisne-centrifugalne pumpe, Kina zx tip samousisne-centrifugalne pumpe proizvođači
Parametri proizvoda
| Brzina protoka (Q): | 3~800m³/h |
| Glava (H): | 12~65m |
| Pritisak: | 0,12MPa~0,65MPa (1,2Bar~6,5Bar) |
| Vlast: | 1,5~110kw |
| Temperatura tekućine: | -20 stupnjeva ~120 stupnjeva (-4 stupnjeva F~248 stupnjeva F) |
| Materijal: | Lijevano željezo/nodularno željezo/lijevani čelik/nehrđajući čelik, itd |
| Primjena: | Ova serija ima funkciju samousisavanja, bez vode za navodnjavanje, koristi se za transport vode ili sadrži određene čestice ili nečistoće tekućine, sadrži velike čestice čvrstog bloka, duga vlakna prljavštine, nečistoće iz sedimenta, otpadne rudnike, fekalije i inženjersku kanalizaciju. |
Pošaljite upit










